قوانین و مقررات استفاده از سایت پرشین لوپ

 

بند ۱. تمامی محتواهای موجود در بخش دانلود که بصورت رایگان عرضه می شود متعلق به تولید کنندگان خارجی بوده که پرشین لوپ تنها با جمع آوری، دسته بندی و انتقال فایل ها به سرور اختصاصی خود در ایران، امکان استفاده شما هموطنان را فراهم آورده است.

 

بند ۲. کلیه کاربران برای استفاده از محصولات موجود اعم از رایگان و غیره، می بایست حساب کاربری ایجاد کرده و به آن وارد شوند. بدیهی است مسئولیت محتوای نام کاربری انتخابی بر عهده کاربر بوده و می بایست مطابق با قانون، شرع و عرف موجود در جامعه باشد.

 

بند ۳. هرگونه کپی برداری تجاری و شخصی از کلیه محتواهای موجود در سایت بالکل ممنوع و شرعا حرام می باشد. بدیهی است در صورت مشاهده، پرشین لوپ بدلیل دارا بودن مالکیت معنوی حق شکایت و پیگیری از طریق مراجع قانونی ذیصلاح را حق خود می داند.

 

بند ۴. کلیه پرداخت ها در سایت پرشین لوپ از طریق درگاه رسمی این سایت و بصورت آنی صورت می پذیرد. در صورت هرگونه اختلال در سیستم و موارد مشابه پشتیبانی پرشین لوپ آماده خدمت رسانی به کاربران خود می باشد لکن مسئولیت واریز وجه از طریقی غیر از درگاه پرشین لوپ، اعم از واریز نقدی، کارت به کارت، سایت های فیشینگ و غیره بر عهده خود کاربر می باشد.

 

بند ۵. عضویت در سایت به منزله پذیرفتن کلیه بند های این توافقنامه است.